Megoldott

Vegyes hulladék a Halmierdő mellett

A Sportiskola és az erdő közé valaki egy félplatónyi szemetet látott jónak elhelyezni.
Ránézésre a nagyja zöldhulladék, bezsákolva, de van közte hungarocell és egyéb műanyag hulladék is.

Közvetlen a szeméthalom mellett a vízgyűjtő árokra is ráfér némi szemétszedés.
(arról nincs kép, de tele van sörösdobozzal)

Bónusz:
Pár tíz méterrel odébb, de még szintén az iskola mögött kidobott papírdobozok.
Ennek koordinátái: 47.42651467158849, 19.174523142175445

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Tövishát u. 210

Hozzászólások

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!
    Örömmel tájékoztatjuk arról, hogy Társaságunk felé jelzett 00101441 számú bejelentésében szereplő kérésének teljesítését kollégáink elvégezték.
    Bejelenté
    ...
  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva
  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Most épp így néz ki.
    Az illetékesek nem lépnek, de valaki szétterítette az út mentén. :/
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ról "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ra.

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Spongya Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére