Megoldott

Több hónapos karácsonyfák

Anonim Járókelő

A 41-es házszám melletti közműállomás előtt több hónapja található egy kidobott karácsonyfa, illetve egy nagy adag száraz levél.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Vérhalom u. 39b

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink már nem találták a bejelentett fenyőt a címen.

    Munkatársaink munkáját jelentősen megnehezíti, ha a fenyők nem megfelelő
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére