Megoldott

Tükör hiányzik

A Bp. XVII. ker. Diadal úton, a Robogó utca torkolatában van egy forgalomsegítő tükör, mely a Robogó utcán érkező, a Diadal útra balra nagy ívben kanyarodni szándékozó autósokat segíti. Sajnos, egy ideje üres, a tükör kiesett belőle.
Ezáltal az emelkedő Robogó utcán érkező autósok nem látják a balról érkező járműveket - veszélyes kikanyarodni.
A mellékelt fénykép a Google mapsről van, nem volt módon a helyszínen fényképet készíteni.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Diadal u. 12

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Rudnyánszky Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban, a tükröt kijavították, az ügy lezárható.
  • Gál-Masek Zsuzsanna hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok! Tegnap jártam arra, a tükör pótolva van.
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A KRESZ tükör helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalom
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Rudnyánszky Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma arra jártam, nincs még változás.
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rudnyánszky Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gyors hajtás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Egyirányú út lehetne

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére