Megoldott

Kőtörmelék

Kőtörmelék van a kuka mögött a villamos megállóban.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere 25

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, már nem volt ott.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 038/0018519/2022
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00101377

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy az építés...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Betontömbök a sínek mentén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Sírkert út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Horror kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Örs vezér tere (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére