Válaszra vár

Ki tépte le? :)

Anonim Járókelő

A Rákoczi téri férfi mellékhelyiségben letépték a táblát!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Rákóczi tér 34

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Gazos állomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Csepeli út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Homok az ingatlanokban és a gépjárműveken

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Táncsics Mihály utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betört automata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gál Gertrúd
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Damjanich utca / Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére