Megoldatlan

Parkolóhelyek ki (nem) jelölése

Tisztelt Illetékes!

A Kossuth téri piac környékén folyamatos probléma a parkolás. Ebben némiképp enyhülést hozott a piac és az iskola közötti terület átépítés, területrendezés. Arról most nem beszélnék, hogy amikor nincs piac, akkor is majdnem tele van az összes parkoló, nyilván a környéken lakók használják (ezen semmi más nem segítene, mint a parkoló lezárása piaci időben és akkor maximum 1-2 órás ingyenes parkolás engedélyezése), illetve az iskolába járó gazdag fiatalok némelyike 17 évesen nem képes gyalog járni…

Van viszont egy olyan probléma, ami könnyen orvosolható lenne. Mivel a területen sehol sincsenek parkolóhely elválasztó vonalak felfestve így mindenki úgy parkol, ahogy éppen a kedve, a helyzet hozza. Rendszeresen alakul ki e miatt a képeken látható állapot, vagyis rengeteg hely megy el a semmibe a felfestés hiánya miatt. Megjegyzem, hogy a közvetlenül a piac kerítése mentén korábban kialakított parkolási lehetőség esetén jelenleg is Trabant szélességre számolt „felfestések” vannak, ez sem életszerű.

Kérem a hiba elhárításáról intézkedni szíveskedjenek!

Tisztelettel:
Szelényi Dániel

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Kossuth tér 16

Hozzászólások

  • M.K. Bori lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bakos Géza!

    Ez nem válasz! Ez egy vérlázító „lepattintás”. Nekem most telt be a pohár. Évek óta csak vergődök, bármilyen bejelentésem van, amiben „Kispest” az illetékes, akkor csak és kizáró
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés nevét "Parkolóhelyek ki(nem)jelölése"-ról "Parkolóhelyek ki (nem) jelölése"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A Bp. I. kerületben a Bp. XIX. ker. Önkormányzatnak nincs illetékessége.

    Tisztelettel: Bakos Géza városüzemeltetés

    From: Info Közpark
    Sent: Monday, November 14, 2022 8:56 AM
    To: Váro
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük szépen a forgalomtechnikai oktatást.

    Tisztelettel: Bakos Géza, városüzemeltetés
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérném szépen megisméelni az illetékes megkeresését, lassan 3 hónapja, hogy nem válaszolnak, köszönöm!
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Parkolás"-ra.

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIX. kerület Kispest Önkormányzata"-ra.

  • Szelényi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Bem utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére