Megoldásra vár

Belógó fa

Nagyon belóg a fa az aluljáró B kijáratánál. Nem lehet tőle közlekedni.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dózsa György út

Hozzászólások

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett fa metszését munkatársaink ütemtervünknek megfelelően hamarosan elvégzik, addig szíves türelmét kérjük.
    Tisztelettel: BKM...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parlagfu

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Szent István körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére