Megoldott

Törött üveg

Anonim Járókelő

13 kerületben a Kassák Lajos utca 45-49 előtt kitörött a telefonfülke üvege

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kassák Lajos u. 45-493

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Retek Róbert
    Illetékes: Magyar Telekom
    Lehel utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    fekália

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bikás park M (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére