Megoldott

Betört telefonfülke, üvegtörmelék

A XIII. kerületben a Kassák Lajos utca és Botond utca sarkán betörték a telefonfülke üvegét.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kassák Lajos u. 45

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Közművek"-ra.

  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A kitört üvegeket pótoltuk, a törmeléket eltávolítottuk.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Mészáros Gréta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rongált szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Katona József utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére