Megoldásra vár

Zebra hiánya

A Rakos-patak menti bicikliutat es setanyt a Beke ut 2x2 savja es villamossinek vagjak kette. Kijelolt gyalogos- es kerekpar-atkelohellyel sokkal biztonsagosabb lenne a forgalmas uton atkelni es kozlekedni, autoval, gyalog es kerekparral is. Koszonom!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tahi u. 70/a

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A csomópont hangolt útvonal része, így csak jelzőlámpával biztosított kijelölt gyalogos-átkelőhely létesíthető itt. Jelenleg zajlik a Versenyképes Közép-Magyarország Operatív Prog
    ...
  • K D hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon nagy szükség lenne zebrára vagy akár közlekedési lámpára. Támogatom a javaslatot, mert ez így rendkívül balesetveszélyes! 2x2 sáv és plusz két sáv villamosé. A gyalogosok és biciklisek folyamat...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kasnyik Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére