Megoldott

Útjelző táblák növényzettől láthatatlanok

FRISSÍTÉS 2022.08.31.:
Kedves Budapest közút, 90 nap alatt nem sikerült a művelet, a növényzett tovább nőtt, sok helyen már az úttestre nőtt rá, a Nagytétényi úton a kanyarban nem látni az út szélén a gyalogosokat. ha nem történik előrelépés, összeállunk néhányan, levágjuk az ágakat, csak kérdés, ennek milyen sajtóvisszhangja lenne. A városszerte láthatatlanná kopott útburkolati jeleket pedig ne is firtassuk, orbitális, több éves elmaradásban vannak a fenntartási munkákkal.
--------------------------------

6-os főút fővárosi bevezető szakaszán a képen látható helyszíneken a növényzet erősen belenőtt az útjelző táblákba, amik így láthatatlanok. Több éves !!! mulasztás, kérdés, az út kezelője hogyhogy nem vette észre eddig. (6-os főút - M6 CSOMÓPONT, valamint 6-os főút M0 CSOMÓPONT).

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Nagytétényi út 373

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy a gallyazást munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/101280/utjelzo-tablak-novenyzettol-lathatatlanok
  • Bártfai András visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a gallyazási munkát hamarosan elvégzik munkatársaink, addig szíves türelmét kérjük.
    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/101280/utjelzo-tablak-novenyzettol-lathatatlanok
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés leírását "6-os főút fővárosi bevezető szakaszán a képen látható helyszíneken a növényzet erősen belenőtt az útjelző táblákba, amik így láthatatlanok. Több éves !!! mulasztás, kérdés, az út kezelője hogyhogy nem vette észre eddig. (6-os főút - M6 CSOMÓPONT, valamint 6-os főút M0 CSOMÓPONT)."-ról "FRISSÍTÉS 2022.08....

  • Bártfai András hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Budapest közút, 90 nap alatt nem sikerült a művelet, a növényzett tovább nőtt, sok helyen már az úttestre nőtt rá, a Nagytétényi úton a kanyarban nem látni az út szélén a gyalogosokat. ha nem t...
  • Bártfai András visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bártfai András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Gazos, rendezetlen bokrok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kitérő út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére