Megoldásra vár

Méretes sittkupac

Sajnos valami jóképességű ismét szemétlerakónak használta a Rákospalotai körvasút sor zsákutca végét a Mogyoródi út felé. Kérem az illetékeseket, hogy szállítsák el a sittet. [A megadott cím csak hozzávetőlegesen pontos.]

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Rákospalotai körvasút sor 110

Hozzászólások

  • Stankovics Andor hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még mindig ott éktelenkedik. El tudjátok küldeni újra?
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XV. kerület Újpalota Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Városgazdálkodási Főosztály
    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    H-1153 BUDAPEST, Bocskai utca 1-3.
    E-mail: varosgazdalkodas@bpxv.hu
    Telefon: +36 1 305 3193
    [cid:image004.jpg@01D86F7D
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ra.

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Behorpadt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Budapest Sárfű utca 3. földszint (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidobott ajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S. Edit
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Páskomliget utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére