Megoldott

Balesetveszélyes vízelvezetés

FRISSÍTÉS 2022.05.19.:

FCSM válasza:
"A megadott helyszínen társaságunk nem
üzemeltet csapadékvíz-elvezető rendszert."

-------

A Rákospalotai körvasút soron az egyik út széli vízelvezetés beomlott és hatalmas lyuk keletkezett a helyén ami így balesetveszélyes. Van aki lefedte, hogy ne legyen annyira veszélyes de azért ez közel sem jó megoldás. Kérem az illetékeseket a javítására, a végére egy ezen az útvonalon jó állapotú vízelevezetőt is befotóztam.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Rákospalotai körvasút sor 106-108

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Stankovics Andor hozzászólt a bejelentéshez.

    A XV ker nagyot változott, mert egy hónap alatt megolották ezt is!
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Rákospalotai körvasút soron az egyik út széli vízelvezetés beomlott és hatalmas lyuk keletkezett a helyén ami így balesetveszélyes. Van aki lefedte, hogy ne legyen annyira veszélyes de azért ez közel sem jó megoldás. Kérem az illetékeseket a javítására, a végére egy ezen az útvonalon jó állapotú vízelevezet...

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Stankovics Andor Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen társaságunk nem
    üzemeltet csapadékvíz-elvezető rendszert.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázá
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Lipótvár u. 54, 1141 Magyarország (47.52996839, 19.13250595, 17)"-ról "Budapest, Rákospalotai körvasút sor 106-108, 1158 Magyarország (47.53025506, 19.13172554, 18)"-ra.

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fülke üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Magyar Telekom
    Páskomliget utca (XV. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elektromos csonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Hubay Jenő tér (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére