Válaszra vár

Kopott, lyukas

FRISSÍTÉS 2022.05.23.:

A Budapest Közút válasza:
"A VI. kerület, Teréz krt. 41. előtt (és nem a Teréz krt 43.) a kopott, lyukas fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti.
Valószínűleg más közműcéghez tartozik, nem a forgalomtechnikáé."

-----

Kopott, lyukas, valószínűleg forgalomtechnikai fedlap van a sarkon.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 43

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Kopott, lyukas, valószínűleg forgalomtechnikai fedlap van a sarkon."-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.23.: A Budapest Közút válasza: "A VI. kerület, Teréz krt. 41. előtt (és nem a Teréz krt 43.) a kopott, lyukas fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti. Valószínűleg más közműcéghez tartozik, nem a forgalomtechnikáé." ----- ...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VI. kerület, Teréz krt. 41. előtt (és nem a Teréz krt 43.) a kopott, lyukas fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti.

    Valószínűleg más közműcéghez tartozik, nem a forgalomtechni...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dupla fülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kiáll

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Magyar Telekom
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányos közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szondi utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére