Megoldásra vár

Vasrúd

Kiáll az ágyás szélén lévő vasrúd a keretből. Balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 45

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett vasszegély eltávolítását beütemeztük. A munkálat elvégzéséig kérjük szíves türelmét.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kikopott a fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barányi György
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére