Megoldásra vár

Üres fahely

A Pasaréti út 16os szám előtt lévő fahely üres. Kérem ültessenek ide fát.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pasaréti út 16

Hozzászólások

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A fák egészséges fejlődése és megőrzésük érdekében a telepítést az őszi ültetési időszakban tudjuk elvégezni. Kérjük szíves megértését!

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk. A Műszaki Osztály megvizsgálja a bejelentésében foglaltakat. Ha bejelentésében park vagy zöldterület fenntartója nem a II. Kerület...
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területen a fák pótlása nem Társaságunk illetékessége, ezért nem áll módunk azt elvégezni. Javasoljuk, hogy forduljon a ke...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Sugár Botond bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Apostol utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Betört üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Pipitér utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére