Megoldásra vár

Nagyon sok, nagyon mély kátyú a Madridi utcán

Kedves Címzettek!

Budapest IV. kerületben a Madridi út olyan elhanyagolt állapotú, hogy komoly veszélyt jelent a rajta közlekedők számára. A Berni és Berlini út közötti szakasza biciklivel egyenesen balesetveszélyes a mély és sűrű kátyúsor miatt. A körülbelül 300 méter hosszú szakasz jelentős teherforgalmat is bonyolít, ami tovább rontja a út állapotát.

A problémát átmenetileg már az is orvosolná, ha ezek az úthibák fel lennének töltve sóderrel. Jelen állapotában a személyautók minden áthajtással műszaki károkat kockáztatnak.

Kérem amennyiben módjukban áll, juttassák el a megfelelő szerveknek a karbantartási igényt.

Biztonságos közlekedést kívánva,
Üdvözlettel:
Verrasztó László

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Madridi u. 5

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Az Ön által jelzett útszakasz burkolati problémáinak a felmérését hamarosan elvégezzük és a soron következő megrendelésünkbe beletesszük. Az úttest javításáig a szíves türelmét kér
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Verrasztó László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Beszakadt úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Illek Vince utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Beszakadt úttest (lakó-pihenő övezetben)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Szigeti József utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére