Megoldásra vár

Csattogó csatornafedél

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.05.17.:

Az FCSM válasza:
"Köszönettel vettük bejelentését. A megjelölt helyszínen társaságunk nem
üzemeltet csapadékvíz-elvezető csatornát."

-----

A XXI. kerület Királyerdő út 166 előtt a csatornafedél újból kilazult a helyéről, emiatt az azon áthajtó autók döccennek rajta, ami zavaró hanggal jár. Kérem a csatornafedél ismételt javítását, a hangforrás megszüntetését. Illetve szeretném megkérdezni, hogy van-e olyan opció a megoldásra, ami nem csak pár hétre szünteti meg a zajt?

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Királyerdő út 166

Hozzászólások

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Székely László hozzászólt a bejelentéshez.

    Udv!
    Multheten voltak a helyszinen, sajnos nem voltam itthon, szomszedom jelezte, hogy hozza becsongettek es kerdeztek melyik csatorna fedel zorog, de nem tudta megmondani, ok meg jonak lattak az ossz
    ...
  • XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    2022. május 25. napján a Csepeli Városfejlesztési Nonprofit Kft. részére címzett bejelentését köszönettel fogadtuk. A Királyerdő út közműellátás műszaki probléjámával kapcsolatban
    ...
  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft."-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/2570/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő címen a Csepeli Városfejlesztés
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "A XXI. kerület Királyerdő út 166 előtt a csatornafedél újból kilazult a helyéről, emiatt az azon áthajtó autók döccennek rajta, ami zavaró hanggal jár. Kérem a csatornafedél ismételt javítását, a hangforrás megszüntetését. Illetve szeretném megkérdezni, hogy van-e olyan opció a megoldásra, ami nem csak pár hé...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "CSATORNAFEDÉL"-ról "Csattogó csatornafedél"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megjelölt helyszínen társaságunk nem
    üzemeltet csapadékvíz-elvezető csatornát.

    Tisztelettel:
    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbí
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Vízelvezető el van dugulva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.
    Kiss János altábornagy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szent László utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére