Válaszra vár

Kátyú

Az Örs vezér tér 3-nál, a kutyafuttató melletti úton van egy nagy kátyú.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kutyafuttató - Örs vezér tere

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!Köszönjük, hogy felkereste ügyfélszolgálatunkat!A Zuglói Zrt.-hez elektronikus úton érkezett megkeresésére hivatkozással
    tájékoztatjuk, hogy k
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyú az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Laky Adolf utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a sarkon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Miklósi Viktor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ungvár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére