Megoldásra vár

Lekopott zebra

Anonim Járókelő

A Nagykőrösi út/Határ út kereszteződésében szinte az összes zebra le van kopva.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Határ út 98

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő útburkolati jelek legkorábban ez év végén, a tartalékkeret terhére kerülhetnek felújításra.
    Amennyiben erre az idei évben nem
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útburkolati jelek hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Bóját kidöntötték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapest Közút
    Pesterzsébet, városközpont (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Nem jó irányba néző forgalmi tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Tátra tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére