Megerősítésre vár

Blaha Lujza tér szemét - Budapest Főváros

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő Ügykezelők,

kérlek Budapest Főváros-nak küldjétek el, mivel vélhetően a kukák ürítése és takarítás már megtörtént hétvége óta. DE:

Foto készült: 2022-05-07 szombat reggel 8 körül.

Helyszín: Blaha Lujza tér 4-6 megálló, és 7/133E stb megálló/Újpalota irányába/

Kérjük biztosítsanak a jövőben nagyobb forrást az FKF-nek, elfogadhatatlan közállapot ez egy hétvégi reggelen.

Szégyenkezve vonultam itt át, miközben a Giro Italia buszai is kísérői is itt utaztak át, ez a kép is nekik is csalódás országunkról, a fővárosról.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Blaha Lujza tér M

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos hétvégente több fővárosi csomóponton is ugyan ez a helyzet. Ezekből okulva kellene az ürítési gyakoriságon az igényeknek megfelelően módosítani és/vagy több szemetest kihelyezni. Annak kellene...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Vagy marad a japán módszer, egy kuka se marad, és vigye mindenki haza a szemetét...
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A megoldás nem a napi 20x ürítés, hanem a több szemetes kihelyezése lenne
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megértő vagyok, de ugyanaz a szemét volt a 7-es busz megállójában hétfő reggel, mint szombat reggel.

    Hol itt a napi 2 takarítás?
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    A Fővárosi Önkormányzattal és a BKM-mel kötött megállapodásunk értelmében a köztisztasági problémák megoldása az utóbbi szervezet hatáskörébe tartozik, így az ilyen ügyeket nekik küldjük.
    Ahogy...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Fővárosnak küldjétek tovább kérlek, sajnos folyamatosan szemétben van a Blaha, legyen hétköznap vagy hétvége.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között a hulladékgyűjtő edények ürítéséről.
    ...
  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdemes egy vasárnap délután a Keletinél a 24-es végállomásához kilátogatni, tegnap azt hittem, hogy kisiklik a villamos, annyi szemét volt mindenhol. Sajnos sokan voltak és nem akartam képeket csinál...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2022-05-09 16:00
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2022-05-09 hétfő reggel, Blaha Lujza tér 7/133E megálló
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2022-05-09 hétfő reggel, Blaha Lujza tér 7/133E megálló
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    ++
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    +
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére