Megoldott

Brr de borzalmas

Ma az NWX 461-es rendszámú busszal utaztam. Amikor út közben megállt a busz, például a lámpánál vagy a megállóban, végig ezt az iszonyatosan hangos berregést lehetett hallani a busz hátsó részén. Kérem, javítsák meg, és jelezzenek vissza, ha megtörtént!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc út 290

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Volánbusz Zrt. (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő - Budapest! ...
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Volánbusz

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Volánbusz"-ra.

  • Simon Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Letakarták

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: Volánbusz
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elromlott monitor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Volánbusz
    Szent Imre tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széteső tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Volánbusz
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére