Megoldott

2-3 éve befejezetlen az aszfaltozás

FRISSÍTÉS 2022.05.12.
XIV.kerület válasza: "A helyszínen a Zuglói Zrt. megbízásából munkavégzés nem történt, a Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. által végzett kandeláber csere után maradt el a
burkolat helyreállítása, így Társaságunknak nincs hatásköre, illetékessége
intézkedni."

----
A gyalogos átkelő átépítésekor elfogyott az aszfalt, azóta sem fejezték be.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kántorné stny. 1

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Hoffer János hozzászólt a bejelentéshez.

    4-6 napja megtörtént az aszfaltozás. Állítsátok megoldottra a státuszt. És köszönöm, újabb siker mindnyájunknak.
    HJ
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés leírását "A gyalogos átkelő átépítésekor elfogyott az aszfalt, azóta sem fejezték be."-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.12. XIV.kerület válasza: "A helyszínen a Zuglói Zrt. megbízásából munkavégzés nem történt, a Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. által végzett kandeláber csere után maradt el a burkolat helyreállítása,...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Bejelentésére, miszerint a Budapest XIV. kerület, Kántorné sétány 1. szám
    alatti gyalogátkelő mellett a burkolat helyreállítása elmaradt, az alábbi
    tájékoztatást adjuk:

    A helys
    ...
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Hoffer János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére