Megoldott

Szemét

Szemét

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rózsavölgyi u 2

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva, köszönöm.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemétlerakás a sarkon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Rákospatak utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Teli konténer

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Füredi utca / Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére