Válaszra vár

Nyitott villanydobozszerűség

Fedele mellette hever. Valószínűleg már használaton kívüli, de inkább nem nyulkálok bele :)

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 101

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Logó vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Fodros utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gumigyilkos , hiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Csepeli átjáró (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére