Megoldott

Szemét a közterületen és a parkolóban

Anonim Járókelő

A mellékelt képek mutatják, hogy a terület inkább egy szeméttelephez hasonlít, mint egy igényes közterülethez. Kérjük a megtisztítását! (Park, járda és parkoló a szemetes)

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Orczy tér 48

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentett terület takarítását elvégezték.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent me
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére