Megoldásra vár

Kiszáradt veszélyes fa, járda mellett.

Budapest 21.kerület (1213) Cirmos sétány 6 és a 8 között a járda felé dőlő kiszáradt odvas, lyukacsos harkályok által tele lyuggatott akác fa, ami a rögtön mellette lévő járda felé dől. Egy esetleges nagyobb szél vagy vihar a járdára döntheti, de az állapotát tekintve bármikor magától is kidőlhet. Kérem szíves intézkedésüket.
Köszönettel:Fejes Attila

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Cirmos stny. 6

Hozzászólások

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/2337/1/2022/V1

    Tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk a fa kivágását előjeg
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Fejes Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fa pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Széchenyi István utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére