Válaszra vár

Két fedél

FRISSÍTÉS 2022.07.27.
Budapest Közút válasza:
"Társaságunkhoz érkezett megkeresésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:
A Pap Károly utca járdájának üzemeltetője a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt., mivel az a kerületi
Önkormányzat tulajdonában és kezelésében van."

------

FRISSÍTÉS: 2022.06.27.
A Fővárosi Vízművek válasza:

,,Köszönettel vettük 100982 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy munkatársaink a helyszíni kivizsgálás során megállapították, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XIII., Pap Károly u. 2. számnál található fedlapok nem tartoznak az ivóvízhálózatoz. Ennek megfelelően társaságunknak sajnos nem áll módjában a javítást elvégezni."

----

FRISSÍTÉS: 2022.06.17.
MVM Főgáz válasza:
"A bejelentésben szereplő nem az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. kezelésében áll. Az E-közmű térkép alapján a villamosenergia hálózat (esetleg távközlési hálózat) részét képezi."

------------------------
FRISSÍTÉS 2022.05.17.
Nem FCSM
---
Rossz a burkolat a sarkon lévő két kerek fedél körül.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pap Károly u. 2

Hozzászólások

  • B-F. Tamara megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • B-F. Tamara megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.06.27. A Fővárosi Vízművek válasza: ,,Köszönettel vettük 100982 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy munkatársaink a helyszíni kivizsgálás során megállapították, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XIII., Pap Károly u. 2. számnál található fedlapok ne...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közművek"-ról "Járda"-ra.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.06.17. MVM Főgáz válasza: "A bejelentésben szereplő nem az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. kezelésében áll. Az E-közmű térkép alapján a villamosenergia hálózat (esetleg távközlési hálózat) részét képezi." ------------------------ FRISSÍTÉS 2022.05.17. Nem FCSM --- Rossz a burkolat a sarkon lévő k...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 100982 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy munkatársaink a helyszíni kivizsgálás során meg
    ...
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Járda XIII. ker. önkormányzat.
    Vagy sanszos még a HM EI Zrt. Ingatlan-üzemeltetési Igazgatóság
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    FV nem illetékes nincs aknája.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.05.17. Nem FCSM --- Rossz a burkolat a sarkon lévő két kerek fedél körül."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.06.17. MVM Főgáz válasza: "A bejelentésben szereplő nem az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. kezelésében áll. Az E-közmű térkép alapján a villamosenergia hálózat (esetleg távközlési hálózat) részé...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    Két fedél - Járókelő.hu. Ha megosztod, megoldod. - Jarokelo.hu

    A bejelentésben szereplő nem az MVM
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Rossz a burkolat a sarkon lévő két kerek fedél körül."-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.17. Nem FCSM --- Rossz a burkolat a sarkon lévő két kerek fedél körül."-ra.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük, hogy bejelentésével munkánkat igyekszik segíteni.
    A társaságunk által üzemeltetett aknafedlapokon szinte kivétel nélkül
    megtalálható a Fővárosi Csatornázási Mű
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi ürülékek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére