Megoldott

Városképet romboló telefonfülkék Csepel-Erdőalján

Anonim Járókelő

Csepelen a Kossuth Lajos utca 140. szám előtti, a HÉV-végállomás felé vezető zebránál álló telefonfülke hosszú évek óta rettenetes látványt nyújt. Tele van graffitivel, időnként ismeretlenek szétverik.
A legüdvözítőbb megoldás minden szempontból a telefonfülke végleges elbontása lenne.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 138

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A graffitiket eltávolítottuk, a fülke környezetét rendbe tettük.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Simon Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére