Válaszra vár

Fedlap körül

A fedlap közvetlen környezetében törött a burkolat. Mindez a Honvéd kórház bejárata előtt. EMKTV felirat van rajta, vagyis a Digihez tartozik.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pap Károly u. 10

Hozzászólások

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Május 6 óta most ért oda? Azta!
  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00100962" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4093177] azonosítószám...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére