Megoldásra vár

Gusztustalan

Nem tudom eldönteni, hogy ez csak dzsuva vagy rozsda a kukán a metróállomáson, de mindkét eset nagyon gáz. Kérem, szíveskedjenek rendbe tenni!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/17220-1/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00100956

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Horror kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Örs vezér tere (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kőtörmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Örs vezér tere (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére