Megoldásra vár

Rozsdás postaláda

Tisztelt Magyar Posta!
A Mexikói úti metróállomásnál található postaláda hátulja és eleje rozsdás, illetve graffitivel és matricával fedett.
Kérem javítását vagy bontását.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út M

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Elektronikus üzenetét megkaptuk, melynek feldolgozását hamarosan megkezdjük. Amennyiben küldeménye felől érdeklődik, kérjük használja a https://www.posta.hu/ugyfelszolgalat/nyomko
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Posta

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz kivitelezés

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Bosnyák tér (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére