Válaszra vár

Sérült szegély

Tisztelt Illetékes!
Az Ungvár utca - Róna Park sarkánál a süllyesztett járda szegélye teljesen szétrepedt illetve a lejtése se tűnik tervezettnek.

Kérem lehetőségükhöz mérten javítani.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ungvár u. 56a

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Járdára nőtt faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Bukkanó a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ott felejtett járdabontás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Horvát Boldizsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére