Megoldásra vár

Kopott fedlap pár

Kopott Telekomos fedlap pár van a sarkon.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly körút 42

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Magyar Telekom a hálózati elemeit – köztük a fedlapokat, elosztószekrényeket - rendszeresen karbantartatja, és szükség szerint felújíttatja. Minden évben felméreti az eszközök, alépítmények állapotá...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlapok körül hiányos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kárpát utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére