Megoldásra vár

Lámpa hiba

Leesett a fényterelő és a lámpabúra is előfordult.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a X. Fehér út - Gyakorló utca csomópontban észlelt, sérült jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    F...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hol a járda?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: Budapest Közút
    Tölcsér utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    2 darab gyalogos átkelő nem látható!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lassan kifakult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gergely utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére