Válaszra vár

Sokadik alkalommal esnek ki a telefonfülke üvegei

Anonim Járókelő

Nem első alkalommal esnek ki a fülke üvegei, valami konstrukciós hiba lehet vele, ha ilyen könnyen mozdíthatóak. Más megoldás kellene. Azóta ilyen, amióta felújították.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Baross u 134

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Retek Róbert
    Illetékes: Magyar Telekom
    Lehel utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    fekália

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bikás park M (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére