Válaszra vár

Csörsz utca - szabálytalan parkolás

Anonim Járókelő

Csak a szokásos Csörsz utcai látkép. A térfigyelő a másik oldalra néz, de ha látná se történne semmi. Autóval, busszal kerülgethetjük.
Jó lenne végre ha az önkormányzat összeszedné a tökeit és fellépne a jelenség ellen. Az nem lehet magyarázat, hogy kevés a parkoló. Itt a MOM Park a hatalmas garázsával. Még azt sem lehet mondani, hogy a mélygarázs fizetős, a felszín is az. Egyáltalán nem kommunikálhatatlan és felvállalhatatlan a dolog, hogy a szabálytalan parkolókat figyelmeztessék, büntessék és mellette jelezzék, hogy a környéken bőven van parkolási lehetőség és még messze sincs.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Csörsz utca

Hozzászólások

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    A HillSide Offices-nél is szétparkolják azt a keskeny kis részt a Hegyvidék-dombormű előtt. Hiába írtam egy csomó helyre, még értékelhető válasz se jött. Négy éve még zöld fű nőtt előtte.
    https://jaro...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére