Megoldásra vár

Ez is szétesett

Anonim Járókelő

A Pizza me pizzázó előtt szétesett a szemetes.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit körút 93

Hozzászólások

  • Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Széll Kálmán téren és környékén hamarosan sor kerül a térfelújítás alkalmával kihelyezett köztéri hulladékgyűjtő edények cseréjére. Sa
    ...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére