Megoldásra vár

Graffitis objektum

Tisztelt Elmű!
A Tom Lantos sétány Révész utca felőli végén található épületüket egy nagy, a környezetet csúfító graffiti éktelenkedik. Kérem, hogy ezt fessék le!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tom Lantos sétány 5

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére