Megoldott

Közegészségügyi veszély

Tisztelt FKF!
A Népfürdő utca / Árpád híd nevű villamosmegállóhoz vezető aluljáróban állandó jelleggel tarthatatlan állapotok uralkodnak, bűzlik és különféle folyadékok borítják a földet. Kérem, hogy itt ne csak rutin takarítást végezzenek, hanem egy alapos, nagynyomású tisztítást (lehetőleg rendszeresen)!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népfürdő utca / Árpád híd

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentett terület vizes takarítását elvégezték.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mind
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Fő utca (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Oszlopcsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Donáti utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére