Megoldott

Graffitis feljáró

Tisztelt BKK!
A Népfürdő utca / Árpád híd nevű villamosmegállóhoz vezető le és feljárót elég sok graffiti borítja. Kérem, hogy fessék le ezeket!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népfürdő utca / Árpád híd

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettük a bejelentését!

    Tájékoztatásul jelezzük, hogy az aluljárók-hidak köztisztasági feladatait (ideértve a graffiti mentesítést is) a BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink eltávolították a graffitiket.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterül
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    FKF
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére