Megoldott

Budafoki út / Dombóvári út, Felüljáró graffitis - FKF

Anonim Járókelő

Budafoki út / Dombóvári út, Felüljáró graffitis - vasúti felüljáró felől oldalon Dombóvári u felőli rész

133E és 33 busz megállójánál

zöld fotó: 2022-05-03 délután

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út / Dombóvári út

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterül
    ...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére