Megoldott

Kidöntött tábla

Kérjük a tábla helyreállítását, mellékelek egy G. utcaképet is az eredetiről.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Andor u. 43

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Másnap megtörtént a helyreállítás, köszönjük a gyors intézkedést!
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Szent Boci hozzászólt a bejelentéshez.

    A "zöldön" parkoló autók is be lettek jelentve?
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére