Megoldásra vár

A zebra “zöldhívó” nem működik

A 4-6-os villamos megállóból a zebra “zöldhívó”-ja egyik irányba sem működik.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Petőfi híd

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XI. Irinyi József u. - Goldmann György tér csomópontban észlelt, hibás nyomógombokkal kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPE...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére