Megerősítésre vár

Kidőlt oszlop

A 3. kerületben a Tímár utca Pacsirtamező és Szőlő utcák közti szakaszán kidőlt egy oszlop, kérem intézkedjenek. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Tímár u. 13a

Hozzászólások

  • Promeneur Bálint visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Kiegészítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Máté!

    Köszönöm a pontosítást, intézkedek a helyreállításról.

    Üdvözlettel:

    Hartai Attila

    Létesítmény felelős
    Budapest Közút Zrt.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A bejelentés alapján a jelzőtáblát nem tudtuk beazonosítani, ezért kérjük annak pontosítását.

    Köszönjük együttműködésüket.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Promeneur Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére