Megoldásra vár

Alámosott aszfalt és járda

Üllői út 89/a előtt alámosott terület. Buszok, autók elhaladásakor szignifikáns burkolatmozgás

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Üllői út 89a

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Takács István Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes gödör a bicikliúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út -Könyves Kálmán krt (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú és felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Albertirsai út, Kerepesi - Fogarasi út kereszteződése (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére