Válaszra vár

Ferde oszlop

FRISSÍTÉS 2022.08.13.
A bejelentő szerint a probléma továbbra is fennáll.

-------------

FRISSÍTÉS 2022.06.10.: Bejelentő észrevétele:
Nem csináltak vele semmit. A mellette levő oszlop is csavarodik ki.
Kérem újraküldeni.

----

Kérem, csavarozzák vissza az oszlopot.
Illetékes: X. kerület

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Újhegyi stny. 14

Hozzászólások

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.06.10.: Bejelentő észrevétele: Nem csináltak vele semmit. A mellette levő oszlop is csavarodik ki. Kérem újraküldeni. ---- Kérem, csavarozzák vissza az oszlopot. Illetékes: X. kerület Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2022.08.13. A bejelentő szerint a probléma továbbra is fennáll. ------------- FRISSÍTÉS 20...

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs megoldva, most sincs visszacsavarozva. Kérem újraküldeni.
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Tisztelt Járókelő!

    A tárgyban jelzett számú bejelentésben szereplő poller helyreállításra került.

    Üdvözlettel:

    dr. Szüts Korinna főosztályvezető megbízásából:

    Csörgő Péter
    útfelügyelő
    Budapest Főv
    ...
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A tárgyban jelzett számú bejelentéssel kapcsolatban az alábbi tájékoztatást tudom adni.

    Az Újhegyi sétány 14. sz. előtt jelenleg is zajlanak a még ez év januárjában történt FŐTÁV
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, csavarozzák vissza az oszlopot. Illetékes: X. kerület Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.10.: Bejelentő észrevétele: Nem csináltak vele semmit. A mellette levő oszlop is csavarodik ki. Kérem újraküldeni. ---- Kérem, csavarozzák vissza az oszlopot. Illetékes: X. kerület Köszönöm."-ra.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem csináltak vele semmit. A mellette levő oszlop is csavarodik ki.
    Kérem újraküldeni.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kettő darab terelő korlát kidöntve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kozma utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás terelőkorlátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére