Válaszra vár

Gondozatlan, elhanyagolt növényzet

Anonim Járókelő

A beharangozott zöld buszmegállók helyett kiszáradt növények a Széll Kálmán téren.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit körút 99

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a megállók zöldítését és a növények kihelyezését nem Társaságunk végezte, így annak gondozása vagy cseréje nem Társaságunk illetékessége...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    @JCDecaux
  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Toklász, elhanyagolt terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Nagybányai út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jó példa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Lidl
    Csalogány utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újonnan ültetett fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére