Megoldásra vár

Gödör

Nagyon egyenetlen a burkolat a képen látható helyen, összevissza hullámzik. Kérem javítsák!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Krisztina körút 6112 hrsz Budapest

Hozzászólások

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    El kellene küldeni a Vízműveknek is.
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Mozgó lapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Lánchíd utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére