Válaszra vár

Kerékpárútra lógó növényzet

FRISSÍTÉS: 2022.05.30.
I. ker. önkormányzati válasz:
"A Horváth-kert Budapest Főváros (Főkert) kezelésében van."

---------------------------------------------------
Frissítés 2022.05.13.:
Ha nem a FŐKERT kezeli a Horváth kertet, akkor miért ők raktak fedelet a kukákra?
https://www.facebook.com/333243893463238/posts/4974136179373963/
Ráadásul rózsabokor, szóval szúrós.

---
Frissítés 2022.05.06. BKM FŐKERT válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek."

---
Kérem vágják vissza a kerékpárútra lógó bokrot!
Köszönöm előre is!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Alagút u. 5

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2022.05.13.: Ha nem a FŐKERT kezeli a Horváth kertet, akkor miért ők raktak fedelet a kukákra? https://www.facebook.com/333243893463238/posts/4974136179373963/ Ráadásul rózsabokor, szóval szúrós. --- Frissítés 2022.05.06. BKM FŐKERT válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Horváth-kert Budapest Főváros (Főkert) kezelésében van.

    Tisztelettel:

    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatal
    Városüzemeltetési- és Beruházási Iroda
    1014 Bud
    ...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kerékpárút"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem vágják vissza a kerékpárútra lógó bokrot! Köszönöm előre is!"-ról "Frissítés 2022.05.13.: Ha nem a FŐKERT kezeli a Horváth kertet, akkor miért ők raktak fedelet a kukákra? https://www.facebook.com/333243893463238/posts/4974136179373963/ Ráadásul rózsabokor, szóval szúrós. --- Frissítés 2022.05.06. BKM FŐ...

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Ráadásul rózsabokor, szóval szúrós.
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha nem a FŐKERT kezeli a Horváth kertet, akkor miért ők raktak fedelet a kukákra?
    https://www.facebook.com/333243893463238/posts/4974136179373963/
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi ö...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Él/nem él?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Lovas út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt facsemete

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Bem rakpart (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére